Podvozky Powerslide Katana Rocker

Značka: Powerslide
Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
3 779 Kč –10 % 3 399 Kč
Podvozky Powerslide Katana Rocker
Značka: Powerslide
Podvozky Powerslide Katana Rocker - (Velikost 219mm - kolečka max 72mm)
Doprava zdarma
3 779 Kč –10 %

Špičkové černé čtyřkolečkové framy Powerslide Katana Rocker Trinity vyrobené z jednoho kusu hliníku na CNC. Vhodné pro slalom i freeskate bruslení. Prostřední osy koleček umožňují tzv. rockering (vysunutí koleček o cca 3mm více z rámu a vytvoření odlišných jízdních vlastností brusle). Délka 219/243mm. Kolečka o průměru max. 4x72mm nebo 4x80mm. V balení 1 pár včetně všech šroubů a spacerů.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.