Podvozky Powerslide Ego Trinity 100

Značka: Powerslide
Dostupnost U dodavatele
2 799 Kč –28 % 1 999 Kč
Podvozky Powerslide Ego Trinity 100
Značka: Powerslide
795 podvozky powerslide ego trinity 100
Výprodej
2 799 Kč –28 %

Špičkové černé tříkolečkové framy Powerslide Ego 100 Trinity vyrobené z jednoho kusu hliníku na CNC. Vhodné pro fitness i freeskate bruslení. Délka 231mm, kolečka o průměru max. 100mm. V balení 1 pár včetně všech šroubů a spacerů.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.