Gelová ochrana prstů Powerslide MY FIT toe cover

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
299 Kč –6 % 279 Kč
Gelová ochrana prstů Powerslide MY FIT toe cover
Značka: Powerslide
894 gelova ochrana prstu powerslide my fit toe cover
299 Kč –6 %

Gelový chránič Myfit Toe cover chrání prsty i nehty proti případným nárazům, otlakům a dalším nepříjemnostem, ke kterým dochází při provádění triků na špičkách, tvrdých dopadech atd. Materiál je omyvatelný a velmi elastický, takže padne na každou velikost nohy. Vyzkoušeno! Doporučujeme! V balení jeden pár chráničů.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.