Návleky Powerslide MY FIT Footies High Cut 2mm

Značka: Powerslide
Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
519 Kč –12 % 455 Kč
Návleky Powerslide MY FIT Footies High Cut 2mm
Značka: Powerslide
Návleky Powerslide MY FIT Footies High Cut 2mm - EU (Velikost EU 43-46)
Doporučujeme
519 Kč –12 %

Oblíbené neoprenové návleky na kotník pomáhají proti otlakům v oblasti kotníku i achilovky a celkově zvyšují pohodlí uvnitř bruslí. Návlek je možné nosit přímo na noze nebo přes ponožku. Vyrobeno z odolného Japonského materiálu o síle 2mm. Možnost praní v pračce. V balení jeden pár.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.