Kompletní brzda Powerslide Habs Brake L/XL

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
399 Kč
Kompletní brzda Powerslide Habs Brake L/XL
Značka: Powerslide
Kompletní nastavitelná brzda Powerslide HABS vhodná pro většinu bruslí firmy Powerslide. Brzda umožňuje libovolné nastavení výšky brzdového špalku i jeho posun po opotřebování. Velikost L/XL je vhodná pro všechny verze rámů s kolečky o velikosti 125mm a prodloužené verze rámů s kolečky 110mm. V balení 1ks brzdy včetně všech šroubů k jejímu uchycení.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.