Světlo Powerslide Led Clip

Značka: Powerslide
Varianta:
Dostupnost Ihned k odeslání U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
255 Kč –7 % 235 Kč
Světlo Powerslide Led Clip
Značka: Powerslide
Světlo Powerslide Led Clip - (Barva Zelená)
255 Kč –7 %
Připínatelné LED světlo, které lze jednoduše připnout na brusle, batoh, koloběžku či oděv a zvýšit tak svou bezpečnost za snížené viditelnosti. Dále je možné světlo umístit do kuželů a trénovat slalom i za tmy. Nabíjení je možné přes Micro-USB B. Světlo má tři režimy svícení. Dostupné ve 4 barvách. Cena za 1ks.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.