Botička Powerslide MY FIT Reaction Dual Fit Liner

Značka: Powerslide

Váha: 310g
Výška: 20cm

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
2 499 Kč –6 % 2 349 Kč
Botička Powerslide MY FIT Reaction Dual Fit Liner
Značka: Powerslide
908420 boticka do brusli Myfit Reaction Dual Fit Liner
Doprava zdarma
2 499 Kč –6 %

Tepelně tvarovatelné linery Powerslide Myfit Reaction Dual Fit jsou vyvinuty za účelem maximálního pohodlí a výkonu. Botičky jsou navrženy speciálně pro brusle Next, ale bez problému pasují i do jiných skeletových bruslí. Dvouvrstvá paměťová pěna se přizpůsobuje tvaru vaší nohy a poskytuje maximální pohodlí pro intenzivní trénink i delší výlety na bruslích. Myfit nabízí 3D anatomicky tvarované polstrování, které je vyrobeno z různých vrstev špičkových pěnových materiálů o odlišné tloušťce a hustotě pro nejvyšší možný komfort i výkon. Jazyk lineru je vyroben z patentované 3DAP pěny s otvory pro zlepšení odvětrávání. Špička je vyrobena z pružného neoprenového materiálu, který se přizpůsobí noze jako ponožka. Vnější oblast kotníku je chráněna nášivkou z PU kůže. Na spodní straně je suchým zipem připevněn odnímatelný shockabsorber pro lepší tlumení dopadů atd. Součástí je prémiová vyjímatelná stélka Myfit + tkaničky pro stažení horní oblasti a poutko na nošení. Cena za pár.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.