Podpora klenby chodidla Powerslide MY FIT

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
211 Kč –21 % 165 Kč
Podpora klenby chodidla Powerslide MY FIT
Značka: Powerslide
Podpora klenby chodidla 908260 Powerslide Myfit Arch Support
Doporučujeme
211 Kč –21 %

Gelová podpora klenby pro správnou pozici nohy uvnitř brusle. Vhodné pro ploché nohy, propadlou klenbu (problémy s pronací). Pomáhá v případech odřenin, puchýřů atd. na vnitřní straně nohy. Vrchní strana potažena jemnou lycrou. Spodní strana je připravena k vlepení pod stélku vnitřní boty (lineru) nebo přímo do brusle. Univerzální velikost, možné upravit tvar např.. ostrým nožem. Cena za 1 pár.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.