Botička Powerslide MY FIT Prime Bulletproof Dual Fit Liner

Značka: Powerslide

Výška: 20cm

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
4 499 Kč –6 % 4 199 Kč
Botička Powerslide MY FIT Prime Bulletproof Dual Fit Liner
Značka: Powerslide
908450 Powerslide Myfit Prime Bulletproof Liner boticka do inline brusli vnitni
Doprava zdarma
4 499 Kč –6 %

Nové prémiové linery Prime Bulletproof od Myfit jsou celé tepelně tvarovatelné a vyvinuty pro maximálního pohodlí i výkon. Celou vnější vrstvu tohoto lineru tvoří kevlar pro maximální zvýšení odolnosti vůči poškození i zvýšení opory nohy. Jazyk botičky byl zesílen a snížen pro zvýšení pohodlí. Předností je velmi nízká váha, minimální objem pro poskytnutí dostatečného místa v brusli a odepínatelná vnější výztuha v oblasti nad kotníkem pro nastavení různé síly opory. Speciální paměťová pěna se přizpůsobuje tvaru vaší nohy a poskytuje maximální pohodlí pro intenzivní trénink i delší výlety na bruslích. Myfit nabízí 3D anatomicky tvarované polstrování, které je vyrobeno z různých vrstev špičkových pěnových materiálů o odlišné tloušťce a hustotě pro nejvyšší možný komfort i výkon. Špička je vyrobena z pružného neoprenového materiálu, který se přizpůsobí noze jako ponožka. Na spodní straně a bocích jsou umístěny silikonové potisky, které omezují pohyb botičky uvnitř brusle a tím zvyšují jak pohodlí tak i přenos síly. Součástí je prémiová vyjímatelná stélka Myfit, odnímatelný gumový shockabsorber na patě + tkaničky pro stažení horní oblasti a poutko na nošení. Botičky je možné použít do libovolných skeletových bruslí. Cena za pár.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.