Důvody proč nakoupit právě u nás

Jsme bruslaři tělem i duší a jsme tu pro Vás.

 

Profi poradenství
Na trhu působíme již přes 20 let a brusle jsou doslova středem našeho vesmíru. S většinou produktů máme vlastní zkušenosti, o které se s Vámi rádi podělíme například při výběru vhodného modelu nebo velikosti. Můžete se nás bez obav zeptat na cokoliv ohledně bruslení, vybavení, údržby atd. a my Vám na základě našich dlouholetých zkušeností rádi odpovíme. Také se u nás nesetkáte s přístupem: "nejde, nevíme atd.", protože naším cílem je Vaše plná spokojenost a maximální prožitek z každé chvilky na bruslích.

Přehledná dostupnost
U každého produktu naleznete jednoduše jeho současnou dostupnost. Produkty s dostupností "Ihned k odeslání" mohou být již následující den u Vás nebo si je ještě ten den můžete vyzvednout na prodejně (Kamenická 802/13 Praha 7). Produkty s dostupností "U dodavatele" k Vám zvládneme doručit nejpozději do 7 pracovních dnů, samozřejmě se budeme snažit o to, aby dodací doba byla co nejkratší.

Mimořádné výprodejové ceny
Výrobky ze starších kolekcí u nás nakoupíte za zvýhodněné ceny.

Osobní odběr zboží i o víkendech
Zboží je možné si po předchozí domluvě vyzvednout kterýkoliv den v týdnu a ve Vámi zvolený čas. Místem pro osobní vyzvednutí zboží je naše prodejna na adrese Kamenická 13, Praha 7.

Při nákupu nad 1 999 Kč neplatíte poštovné!
Platí pro Českou republiku i Slovensko. 

Rychlé doručení zboží
Po doručení emailu s potvrzením Vaší objednávky je zboží s dostupností "Ihned k odeslání" expedováno nejpozději následující den, již další den můžete objednaný výrobek očekávat u Vás. V případě objednání do 17:00 bývá zboží odesláno tentýž den.

Možnost vyzkoušení nebo vyzvednutí zboží na námi pořádaných akcích
Několikrát do roka pořádáme bruslařské akce v různých místech ČR. Vaši objednávku nebo Vámi vybraný produkt můžeme na akci přivézt k vyzkoušení či vyzvednutí. Zároveň nemusíte platit žádné poštovné za doručení zboží k Vám. Samozřejmě budeme rádi, když se k nám na události přidáte a užijete si zábavu na bruslích s námi.

Úzce spolupracujeme s našimi dodavateli
Díky tomu přinášíme informace o veškerých novinkách jako jedni z prvních na trhu.

Bruslením žijeme, rozumíme mu a bude nám ctí být při něm Vaším dlouhodobým partnerem.