Botička Powerslide MY FIT Lite Dual Fit Liner

Značka: Powerslide

Váha: 225g
Výška: 22cm

Varianta:
Dostupnost U dodavatele Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání Zvolte variantu
1 499 Kč –6 % 1 399 Kč
Botička Powerslide MY FIT Lite Dual Fit Liner
Značka: Powerslide
vnitrni boticka do brusli 908428 Powerslide myfit Lite Liner
1 499 Kč –6 %

Tepelně tvarovatelné linery Powerslide Myfit Lite Dual Fit jsou základním modelem značky Myfit. Paměťová pěna se lehce přizpůsobí tvaru vaší nohy a poskytne příjemné pohodlí. Špička je vyrobena z pružného neoprenového materiálu, který obepne nohu jako ponožka. Vnější oblast kotníku je chráněna nášivkou z PU kůže. V zadní části je praktické poutko na nošení. Cena za pár.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.