Botička Powerslide MY FIT SPC Dual Fit Liner

Značka: Powerslide
Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
2 799 Kč –10 % 2 499 Kč
Botička Powerslide MY FIT SPC Dual Fit Liner
Značka: Powerslide
Botička Powerslide MY FIT SPC Dual Fit Liner - EU 48-49 (Velikost EU 48-49)
Výprodej Doprava zdarma
2 799 Kč –10 %

Teplem tvarovatelná botička MY FIT SPC liner. Tento model vyniká použitím SPC pěny v oblasti kotníku. Tato pěna je velmi pevná a pohodlná zároveň. Dále se vyznačuje extra dlouhou životností, schopností pohlcovat nárazy a výborným přenosem energie. Celá botička je anatomicky tvarovaná pro perfektní spojení s nohou. Špička je vyrobena z pružného neoprenového materiálu, který se přizpůsobí noze jako ponožka. Vnější oblast kotníku je chráněna nášivkou z PU kůže. Na spodní straně a bocích jsou umístěny silikonové potisky, které omezují pohyb botičky uvnitř brusle a tím zvyšují jak pohodlí tak i přenos síly. Součástí je prémiová vyjímatelná stélka Myfit + tkaničky pro stažení horní oblasti a poutko na nošení. Cena za pár.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.