Adaptér Powerslide Trinity

Značka: Powerslide
Dostupnost U dodavatele
899 Kč –11 % 799 Kč
Adaptér Powerslide Trinity
Značka: Powerslide
adapter Powerslide 33504 TRINITY Adaptor
899 Kč –11 %

Plastový adaptér umožňující přeměnu klasických či UFS bruslí na botu s Trinity uchycením podvozku. Pasující na skeletové brusle se zvýšenou patou např. USD Sway, Razors Cult, Roces M12. V balení jeden pár adaptérů včetně šroubků k přichycení.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.