Podvozky Powerslide Combat Rocker 4x100 Trinity

Značka: Powerslide
Dostupnost U dodavatele
5 499 Kč –9 % 4 999 Kč
Podvozky Powerslide Combat Rocker 4x100 Trinity
Značka: Powerslide
786 podvozky powerslide combat rocker 310mm 4x100 trinity
Doprava zdarma Doporučujeme
5 499 Kč –9 %

Nové revoluční rámy Powerslide Combat Trinity 4x100 o délce 310mm. Díky svým frame spacerům (stavítkům) ve tvaru hexagonu umožňují tyto framy rockering (změnu pozice osy kolečka) u všech koleček v šesti různých pozicích. Díky tomu je možné vytvářet různé jízdní vlastnosti a brusle si tak přizpůsobit svým potřebám. Rám je vyroben na CNC z jednoho kusu hliníku (AL 6061 aircraft). Díky tomuto způsobu výroby je velmi lehký a pevný zároveň. Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu. Servis bruslí je tak extrémně jednoduchý, rychlý a stačí k němu jeden klíč. Rámy Powerslide Combat představují skvělý a cenově dostupný produkt pro freeskate, urban a wizard (mushroom) styl bruslení. V balení 1 pár včetně všech šroubů a spacerů.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.