Vyndavač ložisek Powerslide Smart Bearing Remover by Villy

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
305 Kč –1 % 299 Kč
Vyndavač ložisek Powerslide Smart Bearing Remover by Villy
Značka: Powerslide
vyndavac odstranovac lozisek 310091 Powerslide Wicked Smart Bearing Remover by Villy
Doporučujeme
305 Kč –1 %

Praktický pomocník pro extrémně snadné vyjmutí ložisek z libovolných koleček s kovovým či plastovým středem. Stačí nejprve do ložiska zastrčit větší, poté menší část vyndavače a zatlačit kolečko směrem dolů. Cena za 1ks

Video návod jak použít vyndavač ložisek

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.