Lední nůž Powerslide Trident komplet Trinity

Značka: Powerslide
M: délka 295mm (kontaktní délka 220mm)
L: délka 315mm (kontaktní délka 240mm)
XL: délka 335mm (kontaktní délka 260mm)
Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
2 999 Kč –16 % 2 495 Kč
Lední nůž Powerslide Trident komplet Trinity
Značka: Powerslide
Lední nůž Powerslide Trident komplet Trinity - (Velikost XL)
Doprava zdarma
2 999 Kč –16 %
Lední nůž Trident pasující na veškeré Powerslide brusle s Trinity uchycením. Nic již tak nebrání možnosti mít jeden pár svých oblíbených bruslí k bruslení s kolečky i na ledu. Tělo je vyrobeno na CNC stroji z hliníku 6061, vyměnitelný nůž rámu z nerezové oceli 60D Rockwell. Rámy jsou tak velmi lehké, pevné a odolné zároveň. Samotná montáž je velmi jednoduchá a zabere jen pár minut. Systém Trinity má standardizovanou rozteč uchycení. Je tak možné použít na libovolnou velikost brusle jakoukoliv velikost rámu. V balení 1 pár.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.