Podvozky Powerslide Nexus Rocker Trinity

Značka: Powerslide
Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele Ihned k odeslání Zvolte variantu
3 239 Kč –22 % 2 499 Kč
Podvozky Powerslide Nexus Rocker Trinity
Značka: Powerslide
Podvozky Powerslide Nexus Rocker Trinity - (Velikost 205mm - kolečka max 84mm)
Doprava zdarma
3 239 Kč –22 %

Špičkové černé tříkolečkové framy Powerslide Nexus Rocker Trinity vyrobené z jednoho kusu hliníku na CNC. Vhodné pro slalom i freeskate bruslení. Zadní dvě osy koleček umožňují tzv. rockering (vysunutí koleček o cca 3mm více z rámu a vytvoření odlišných jízdních vlastností brusle). Délka 205-235mm, kolečka o průměru max. 84-90mm. V balení 1 pár včetně všech šroubů a spacerů.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.