Ponožky Powerslide MY FIT Skating Socks Race

Značka: Powerslide
Varianta:
Dostupnost U dodavatele Ihned k odeslání U dodavatele Zvolte variantu
399 Kč –5 % 379 Kč
Ponožky Powerslide MY FIT Skating Socks Race
Značka: Powerslide
ponožky Powerslide MY FIT Skating - EU (Velikost EU 43-46)
399 Kč –5 %
Speciální nízké ponožky Powerslide MY FIT Skating jsou ideální do nízkých rychlobruslařských bruslí. Tenký a prodyšný materiál. Materiál: 80% bavlna, 20% polyamid (Vysoká pevnost a odolnost vůči oděrům). V balení 1 pár.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.