Taška Powerslide Universal Bag Concept Phone Pocket

Značka: Powerslide

Rozměry: 20 x 11cm

Dostupnost Ihned k odeslání
390 Kč –8 % 355 Kč
Taška Powerslide Universal Bag Concept Phone Pocket
Značka: Powerslide
1341 taska powerslide universal bag concept phone pocket
390 Kč –8 %

Pro rok 2019 přináší Powerslide zcela novou řadu sportovních batohů s názvem UBC (Universal Bag Concept). Celá tato řada se vyznačuje moderním vzhledem, kvalitními materiály a vysokou praktičností. Model Phone Pocket má jednu polstrovanou kapsu na zip. Svými rozměry 20 x 11cm pojme spolehlivě libovolný mobilní telefon, který bude navíc uvnitř méně náchylný k poškození. Pomocí přezek lze tento model připnout k libovolnému batohu z řady UBC.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.