Taška na kolečkách Powerslide Universal Bag Concept Transit Trolley Bag 45l

Značka: Powerslide
Objem: 45 litrů
Rozměry: 53 x 34 x 25cm
Hmotnost: 3,1 kg
Dostupnost U dodavatele
3 899 Kč –23 % 2 999 Kč
Taška na kolečkách Powerslide Universal Bag Concept Transit Trolley Bag 45l
Značka: Powerslide
852 taska na koleckach powerslide universal bag concept transit trolley bag 45l
Doprava zdarma
3 899 Kč –23 %
Pro rok 2019 přináší Powerslide zcela novou řadu sportovních batohů s názvem UBC (Universal Bag Concept). Celá tato řada se vyznačuje moderním vzhledem, kvalitními materiály a vysokou praktičností. Model Transit Trolley má objem 45l a hlavní kapsu na zip. Uvnitř se po stranách nachází dvě menší kapsy a jedna velká síťovaná kapsa + jeden popruh pro pevné upnutí libovolného předmětu uvnitř. Samozřejmostí je odolné teleskopické madlo z kovu, pevné nepromokavé dno, kvalitní kolečka pro snadný transport a ucho pro ruční přenášení. Uchycení bruslí k batohu je řešeno jednoduchými popruhy na jeho boku. Batoh umožňuje pomocí přezek připnutí libovolných doplňkových pouzder z řady UBC. Svými rozměry 53 x 34 x 25cm a spolehlivostí představuje tento model ideální řešení pro každou delší výpravu.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.