Batoh Powerslide Universal Bag Concept Go Bag

Značka: Powerslide
Rozměry: 44,5 x 34cm
Dostupnost U dodavatele
469 Kč –9 % 425 Kč
Batoh Powerslide Universal Bag Concept Go Bag
Značka: Powerslide
855 batoh powerslide universal bag concept go bag
469 Kč –9 %
Pro rok 2019 přináší Powerslide zcela novou řadu sportovních batohů s názvem UBC (Universal Bag Concept). Celá tato řada se vyznačuje moderním vzhledem, kvalitními materiály a vysokou praktičností. Tento lehoučký vak má síťovanou zadní stranu, díky tomu věci uvnitř i záda nositele lépe větrají. Kromě hlavní kapsy je uvnitř i menší kapsa na zip. Vak je pomocí přezky možné připnout k libovolnému batohu z řady UBC. Spodní část je nepromokavá. Svými rozměry 44,5 x 34cm a jednoduchostí představuje tento model ideální řešení pro nejrůznější příležitosti.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.