Alu Přezka + Pásek Powerslide Prime Buckle 21,5cm

Značka: Powerslide
Varianta:
Dostupnost Ihned k odeslání Ihned k odeslání Zvolte variantu
270 Kč –7 % 250 Kč
Alu Přezka + Pásek Powerslide Prime Buckle 21,5cm
Značka: Powerslide
Alu Přezka + Pásek Powerslide Prime Buckle 20cm kovova stribrna 908391 Powerslide Prima Alu Buckle Set L R Silver 20cm
Doporučujeme
270 Kč –7 %

Kompletní hliníková náhradní přezka Powerslide Prima o délce 21,5cm. Délku pásku lze libovolně upravit jeho zastřižením. Přezka má standardní rozměry, díky kterým pasuje i na brusle jiných výrobců. Součástí balení je přezka, receptor přezky a šroubky k přichycení. Cena za 1ks.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.