Solární panel Universal Bag Concept Solar Source

Značka: Powerslide
Rozměry: 28,5 x 20 x 1,5cm
Dostupnost U dodavatele
1 899 Kč –15 % 1 599 Kč
Solární panel Universal Bag Concept Solar Source
Značka: Powerslide
1347 solarni panel universal bag concept solar source
1 899 Kč –15 %
Pro rok 2019 přináší Powerslide zcela novou řadu sportovních batohů s názvem UBC (Universal Bag Concept). Celá tato řada se vyznačuje moderním vzhledem, kvalitními materiály a vysokou praktičností. Nechybí v ní ani solární panel pro nabíjení telefonu, tabletu atd. Dvěma přezkami ho můžete připnout k libovolnému batohu z řady UBC a čerpat tak energii ze slunce po celou dobu pobytu venku. Panel má navíc kapsu na zip po celém svém obvodu, do které lze umístit potřebný kabel a další drobnosti. Rozměry 28,5 x 20 x 1,5cm.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.