Batoh Powerslide Universal Bag Concept Road Runner Backpack 35l

Značka: Powerslide
Objem: 35 litrů
Rozměry: 63,5 x 34,5 x 22cm
Dostupnost Ihned k odeslání
2 190 Kč –11 % 1 949 Kč
Batoh Powerslide Universal Bag Concept Road Runner Backpack 35l
Značka: Powerslide
864 batoh powerslide universal bag concept road runner backpack 35l
2 190 Kč –11 %
Pro rok 2019 přináší Powerslide zcela novou řadu sportovních batohů s názvem UBC (Universal Bag Concept). Celá tato řada se vyznačuje moderním vzhledem, kvalitními materiály a vysokou praktičností. Model Road Runner má objem 35l a jednu velkou hlavní kapsu, která obsahuje samostatný polstrovaný prostor např. pro notebook. Praktické rolovací uzavírání batohu je vodotěsné a lze jím jednoduše ovlivnit jeho velikost. Batoh umožňuje pomocí přezek připnutí libovolných doplňkových pouzder z řady UBC. Samozřejmostí jsou anatomicky tvarovaná záda, nastavitelné popruhy přes hrudník i břicho a pevné nepromokavé dno s gumovými chrániči. Uchycení bruslí je řešeno jednoduchými popruhy po boku batohu. Svými rozměry 63,5 x 34,5 x 22cm a jednoduchostí představuje tento model ideální řešení např. pro víkendové sportovní aktivity.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.