Taška na kolečka Powerslide Universal Bag Concept Wheel Bag

Značka: Powerslide
Rozměry: 20 x 13cm
Dostupnost U dodavatele
390 Kč –16 % 325 Kč
Taška na kolečka Powerslide Universal Bag Concept Wheel Bag
Značka: Powerslide
1335 taska na kolecka powerslide universal bag concept wheel bag
390 Kč –16 %
Pro rok 2019 přináší Powerslide zcela novou řadu sportovních batohů s názvem UBC (Universal Bag Concept). Celá tato řada se vyznačuje moderním vzhledem, kvalitními materiály a vysokou praktičností. Model Wheel Bag má jednu kapsu na zip, průhlednou boční část a ucho pro transport. Svými rozměry 20 x 13cm je vhodný pro přepravu koleček (až 8ks o průměru 125mm) a dalších potřebných drobností. Pomocí přezek lze tento model připnout k libovolnému batohu z řady UBC.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.