Taška na kolečkách Powerslide Universal Bag Concept Expedition Trolley Bag 95l

Značka: Powerslide
Objem: 95 litrů
Rozměry: 76 x 40 x 37cm
Dostupnost U dodavatele
5 699 Kč –29 % 3 999 Kč
Taška na kolečkách Powerslide Universal Bag Concept Expedition Trolley Bag 95l
Značka: Powerslide
870 taska na koleckach powerslide universal bag concept expedition trolley bag 95l
Doprava zdarma
5 699 Kč –29 %
Pro rok 2019 přináší Powerslide zcela novou řadu sportovních batohů s názvem UBC (Universal Bag Concept). Celá tato řada se vyznačuje moderním vzhledem, kvalitními materiály a vysokou praktičností. Model Expedition Trolley má objem úctyhodných 95l a 2 hlavní kapsy na zip. Větší prostor je dále možné rozdělit na dvě části tenkou plátěnou přepážkou. Uvnitř se nachází dva popruhy pro pevné upnutí libovolných větších předmětů. Samozřejmostí je odolné teleskopické madlo z kovu, pevné nepromokavé dno, kvalitní kolečka pro snadný transport a ucho pro ruční přenášení. Uchycení bruslí k batohu je řešeno jednoduchými popruhy na jeho boku. Batoh umožňuje pomocí přezek připnutí libovolných doplňkových pouzder z řady UBC. Svými rozměry 76 x 40 x 37cm a spolehlivostí představuje tento model ideální řešení i pro skutečně dlouhou výpravu.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.