Přezka Powerslide Buckle Receptor Urban Skates

Značka: Powerslide
Varianta:
Dostupnost Ihned k odeslání Ihned k odeslání Zvolte variantu
75 Kč –53 % 35 Kč
Přezka Powerslide Buckle Receptor Urban Skates
Značka: Powerslide
Přezka Powerslide Buckle Receptor Urban Skates - (Velikost Pravá)
75 Kč –53 %
Receptor klasické přezky s otvorem pro přichycení před receptorem a zadními háčky držícími v cuffu brusle. Cena za 1ks. (Kontaktujte nás, pokud si nejste jisti, zda bude tento produkt na Vaše brusle pasovat. Rádi Vám poradíme :-) )

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.