Šroub Powerslide M7/36mm 8mm s vnitřním závitem (1ks)

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
35 Kč
Šroub Powerslide M7/36mm 8mm s vnitřním závitem (1ks)
Značka: Powerslide

Náhradní šroub (osa) pasující ke všem rámům Powerslide Trinity Alu Casted s max. velikostí koleček 110mm. Šroub má z obou stran vnitřní závit pro uchycení brzdy HABS. Materiál ocel. Hlava šroubu Hex (inbus). Cena za 1ks.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.