Osičky do ložisek Powerslide Adjustable Alu (8ks)

Značka: Powerslide
Dostupnost U dodavatele
799 Kč –12 % 699 Kč
Osičky do ložisek Powerslide Adjustable Alu (8ks)
Značka: Powerslide
561 osicky do lozisek powerslide adjustable alu 8ks
Akce
799 Kč –12 %
Speciální nastavitelné hliníkové spacery Powerslide (Wicked). I přes snahu výrobců mohou mít středy koleček drobné odchylky a klasické osičky pro ně mohou být krátké. To negativně ovlivňuje schopnost volného otáčení kolečka. Tento nastavitelný spacer je vyvinuty právě pro řešení této problematiky. Vyrobeny jsou s maximální přesností a přiloženými pinzetami se dají rychle nastavit na šířku 9,51-11,7mm. V balení 8ks spacerů, 2 pinzety a návod k montáži.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.