Kolečkové brusle K2 VO2 S 90 Boa 2024

Značka: K2

Bota: K2 Softboot se zvýšenou kotníkovou oporou a vylepšeným odvětráváním
Zavazování: K2 Boa, přezka a pásek na suchý zip
Rám: K2 jednostranný VO2-S Aluminium kompozit (4x90mm max)
Kola: K2 90mm/83a
Ložiska: Twincam ILQ 9 Classic Plus
Brzda: Ano, K2 standardní

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání U dodavatele Ihned k odeslání U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
7 799 Kč –16 % 6 489 Kč
Kolečkové brusle K2 VO2 S 90 Boa 2024
Značka: K2
Kolečkové brusle K2 VO2 S 90 Boa 2022 - EU (Velikost EU 43,5)
Doprava zdarma
7 799 Kč –16 %
Kolečkové brusle K2 VO2 S 90 Boa jsou díky svým 90mm kolečkům vhodnou volbou pro pokročilejší bruslaře. Specialitou je zde jednostranný rám VO2-S. Díky letmému zavěšení os kol dokáže pohltit až o 20 % více otřesů vyvolaných jízdou. Tento model je postaven na roky osvědčené botě K2 Softboot, jejíž pohodlí si oblíbilo již nepřeberné množství lidí. Pro více opory je pevný skelet v oblasti kotníku vyroben z pevnějšího materiálu. Systém K2 Kortech ventilation významně vylepšuje prodyšnost brusle. Otvory pro nasávání vzduchu, síťový textil po stranách a otvory ve stélce zajišťují cirkulaci vzduchu během jízdy. Pohodlné, vnitřní, anatomicky tvarované polstrování se dokáže spolehlivě přizpůsobit každému tvaru nohy. Systém zavazování je rychlý a jednoduchý. Brusli stáhnete pomocí klasické přezky nad kotníkem, pásku na suchý zip přes nárt a Boa kolečka. Boa - nylonové lanko, které prochází celou bruslí a otáčením kolečka se navíjí (utahuje). Spolehlivě a rovnoměrně tak utáhne celou brusli. K povolení pak stačí zatáhnout za kolečko, lanko se poté může volně odvíjet. Osazeno kolečky K2 o průměru 90mm a tvrdosti 83a s velmi kvalitními ložisky Twincam ILQ 9 Classic Plus. Ty mají uvnitř 6 větších kuliček, díky čemuž mají menší valivý odpor a lépe se točí. Mazány jsou TK gelem a zadní stranu mají otevřenou pro snadnější možnost domazání. Tato velikost koleček poskytuje brusli dobré těžiště a tím pádem i příjemnou stabilitu. Nízká tvrdost koleček zvyšuje jejich přilnavost a ve spojení s letmým zavěšením ve VO2 S rámu navíc lépe tlumí vibrace vyvolané jízdou. Hliníkový rám pojme kolečka o průměru až 90mm a je k brusli pevně přinýtován. Brusle mají klasickou K2 brzdu s výměnným gumovým špalkem. Toužíte-li po komfortnější jízdě a větších kolečkách, tak pohodlné K2 VO2 S 90 Boa jsou ideální volbou právě pro vás. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

K2 je americká značka sídlící v Seattlu a přestože je zaměřená převážně na zimní sporty získala si oblibu i u bruslařů, kteří hledají měkkou a dokonale pohodlnou botu pro rekreační vyjížďky.