Kolečkové brusle Powerslide Phuzion RFC 90 Trinity

Značka: Powerslide

Bota: Powerslide Phuzion s přídavkem sklolaminátu pro vyšší pevnost a anatomicky tvarované polstrování z recyklovaného materiálu
Zavazování: tkaničky, přezka a pásek na suchý zip
Rám: litý hliníkový Trinity Powerslide Elite Casted max 4x90mm (275mm)
KolaPowerslide 90mm/83a
LožiskaWicked ABEC 7

Brzda: Ano (výškově nastavitelná)
Hmotnost: 1460g (EU 41)

Varianta:
Dostupnost U dodavatele Ihned k odeslání U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
4 599 Kč –6 % 4 295 Kč
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion RFC 90 Trinity
Značka: Powerslide
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion RFC 90 Trinity - EU (Velikost EU 45)
Doprava zdarma
4 599 Kč –6 %
Udržitelné brusle z recyklovaných materiálů a bambusu. Skelet, středy koleček a rám jsou z 40% vyrobeny z recyklovaného materiálu. Tkaničky z přírodní bavlny, podšívka z bambusu, polstrování z recyklované pěny, svrchní vrstvy z konopí a bavlny. Na žádné části brusle není použit chemický inkoust ani materiál z PVC a forma na špičku byla přepracována tak, aby nebylo nutné lepidlo nebo síťovina, čímž se omezily přebytečné materiály a odpad. To vše pečlivě otestováno, aby byl zachován výkon a kvalita bruslí. Brusle vychází z roky osvědčené řady Phuzion, která je nově osazena revolučním Trinity rámem z hliníku o délce 275mm s kolečky 90mm/83a a ložisky WCD Abec 7. Jedná se o střední velikost koleček z kategorie fitness. Brusle jsou velmi stabilní, mají nízké těžiště a dobrou ovladatelnost. Minimalizovaný skelet poskytuje příjemnou oporu v kotníku, čímž napomáhá správnému vedení brusle. Pro lepší ventilaci je ve spodní části umístěno několik větracích otvorů. Zavazování pomocí plochých tkaniček, klasické přezky nad kotníkem a pásku na suchý zip přes nárt drží nohu spolehlivě na svém místě . Anatomicky tvarované vnitřní polstrování je příjemné již od prvního obutí a rychle se během používání dotvaruje přímo na nohu majitele. Trinity znamená, že rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). Toto revoluční řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability. Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou. Uchycení umožňuje i částečný posun rámu do všech 4 stran a tím možné doladění přímo dle vašich potřeb. Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu. Servis bruslí je tak extrémně jednoduchý, rychlý a stačí k němu jeden klíč. Posuvný špalek brzdy umožňuje nastavení libovolného úhlu k brzdění, zároveň vydrží díky možnému pohybu delší dobu než u jiných značek bruslí. Brusle Powerslide RFC se čtyřmi 90mm kolečky je velmi pohodlná, stabilní a dobře se ovládá. Jedná se tak o model vhodný pro začátečníky i pokročilé fitness bruslaře. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.

 

Podobné produkty