Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Road black 110 Trinity

Značka: Powerslide

Bota: Powerslide Phuzion s přídavkem sklolaminátu pro vyšší pevnost
Zavazování: Tkaničky a dvě přezky
RámPowerslide Elite Magnesium casted Trinity 4x110mm (335mm)
Kola: Undercover Raw 110mm/85a
LožiskaWCD Abec 9
Brzda: Ano (výškově nastavitelná)

Varianta:
Dostupnost Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání U dodavatele Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání Zvolte variantu
6 999 Kč –25 % 5 248 Kč
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Road black 110 Trinity
Značka: Powerslide
Kolečkové brusle Powerslide Phuzion Argon Road black 110 Trinity - EU (Velikost EU 47)
Výprodej Doprava zdarma
6 999 Kč –25 %

Extra pohodlné brusle na dlouhé tratě. Model Powerslide Phuzion Argon Road Black 110 je postaven na roky osvědčené botě řady Phuzion, která je osazena revolučním Trinity rámem se skvělými kolečky Undercover Raw 110mm/85a a ložisky WCD Abec 9. Dlouhý magnesiový rám o délce 335mm lépe vede nohu při bruslení, dovoluje využít větší sílu při odrazu, ale zároveň je s ním brusle hůře ovladatelná. Nehodí se tedy na jízdu po městě, ale právě na dlouhé stezky či ovály, kde není nutné zatáčet na malém prostoru atd. Minimalizovaný skelet poskytuje příjemnou oporu v kotníku, čímž napomáhá správnému vedení brusle. Pro lepší ventilaci je ve spodní části umístěno několik větracích otvorů. Zavazování pomocí tkaniček, klasické přezky nad kotníkem a pákové přes nárt drží nohu spolehlivě na svém místě. Anatomicky tvarované vnitřní polstrování z paměťové pěny je příjemné již od prvního obutí a rychle se během používání dotvaruje přímo na nohu majitele. Trinity znamená, že rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). Toto revoluční řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability. Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou. Uchycení umožňuje i částečný posun rámu do všech 4 stran a tím možné doladění přímo dle vašich potřeb. Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu. Servis bruslí je tak extrémně jednoduchý, rychlý a stačí k němu jeden klíč. Posuvný špalek brzdy umožňuje nastavení libovolného úhlu k brzdění, zároveň vydrží díky možnému pohybu delší dobu než u jiných značek bruslí. Brusle Powerslide Phuzion Argon Road Black se čtyřmi 110mm kolečky představuje spojení velmi pohodlné boty s extra dlouhým rámem pro dlouhé tratě. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.