Kolečkové brusle K2 F.I.T. 90 BOA 2024

Značka: K2

Bota: K2 Softboot se zvýšenou kotníkovou oporou
Zavazování: K2 Boa, přezka a pásek na suchý zip
Rám: K2 DC Aluminium (4x90mm max)
Kola: K2 90mm/83a
Ložiska: Twincam ILQ 7
Brzda: Ano, K2 standardní

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele Ihned k odeslání U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Ihned k odeslání U dodavatele Ihned k odeslání U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
6 499 Kč –16 % 5 399 Kč
Kolečkové brusle K2 F.I.T. 90 BOA 2024
Značka: K2
Kolečkové brusle K2 F.I.T. 90 BOA 2022 - EU (Velikost EU 46)
Doprava zdarma
6 499 Kč –16 %
Kolečkové brusle K2 F.I.T. 90 Boa jsou díky svým 90mm kolečkům vhodnou volbou pro pokročilejší bruslaře. Tento model je postaven na roky osvědčené botě K2 Softboot, jejíž pohodlí si oblíbilo již nepřeberné množství lidí. Pro více opory je pevný skelet v oblasti kotníku vyroben z pevnějšího materiálu. Oblíbené výhody v podobě nízké hmotnosti a vysoké prodyšnosti zůstávají zachovány. Pohodlné, vnitřní, anatomicky tvarované polstrování se dokáže spolehlivě přizpůsobit každému tvaru nohy. Systém zavazování je rychlý a jednoduchý, brusli stáhnete pomocí klasické přezky nad kotníkem, pásku na suchý zip přes nárt a Boa kolečka. Boa - nylonové lanko, které prochází celou bruslí a otáčením kolečka se navíjí (utahuje). Spolehlivě a rovnoměrně tak utáhne celou brusli. K povolení pak stačí zatáhnout za kolečko, lanko se poté může volně odvíjet. Osazeno kolečky K2 o průměru 90mm a tvrdosti 83a s velmi kvalitními ložisky Twincam ILQ 7, které se vyznačují svou dlouhou životností. Tato kolečka poskytují brusli dobré těžiště a tím pádem i příjemnou stabilitu. Jejich nízká tvrdost navíc lépe tlumí vibrace vyvolané jízdou a zvyšuje jejich přilnavost. Hliníkový rám pojme kolečka o průměru až 90mm a je k brusli pevně přinýtován. Brusle mají klasickou K2 brzdu s výměnným gumovým špalkem. Pokud vás už nebaví klasická menší kolečka, tak pohodlné K2 F.I.T. 90 Boa jsou ideální volbou, jak své bruslení posunout. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

K2 je americká značka sídlící v Seattlu a přestože je zaměřená převážně na zimní sporty získala si oblibu i u bruslařů, kteří hledají měkkou a dokonale pohodlnou botu pro rekreační vyjížďky. V roce 2024 přišla se svou první řadou skeletových bruslí (hard boot) ve dvou modelových řadách - Surge a prémiové Grid, kdy pohodlí fitness bruslí přenáší do freeskate a freestyle.