Ground Control HD 80mm Grindplate UHMW

Značka: Ground Control
Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
559 Kč 559 Kč od 559 Kč - –10 % –10 % až –10 % 720 Kč 499 Kč 499 Kč od 499 Kč
Ground Control HD 80mm Grindplate UHMW
Značka: Ground Control
Ground Control HD 80mm Grindplate UHMW - (Velikost XL)
559 Kč 559 Kč od 559 Kč - –10 % –10 % až –10 %

Grindplaty pro framy Ground Control HD 80mm. Vyrobeno z odolného a skvěle jedoucího plastu UHMW. V balení jeden pár včetně montážních šroubů.

Ground Control (zkráceně GC) je značka založená v roce 2000 Jonem Elliotem a specializující se na výrobu aggressive rámů (v nabídce však nalezneme i kolečka a oblečení). Cílem značky bylo nabídnout odolnější a pevnější aggressive rámy s delší životností, což se povedlo a nyní je jednou z nejosvědčenějších a nejznámějších značek v oblasti inline bruslení.

Ground Control se při vývoji a výrobě zaměřuje na nové technologie a materiály, aby nabízela svým zákazníkům tu nejvyšší kvalitu a výkonost. Produkty jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů. Značka se zároveň snaží být co nejekologičtější a používá recyklované materiály při výrobě svých produktů.

Ground Control spolupracuje s mnoha profesionálními bruslaři po celém světě a své produkty neustále rozvíjí na základě jejich zpětné vazby. Díky svému inovativnímu designu a neustálému vývoji se Ground Control stala oblíbenou značkou mezi inline bruslaři a je považována za jednu z nejlepších značek v oblasti inline bruslení.