Šroub s protikusem Powerslide

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
10 Kč
Šroub s protikusem Powerslide
Značka: Powerslide

Náhradní šroub s protikusem k přichycení např. přezky, bočního chrániče, držáku přezky, pásku atd. Použitelné pro brusle všech značek. Šroub má otvor v hlavičce pro křížový šroubovák. Délka šroubku je 5 mm. Cena za 1ks šroubu s protikusem. (Neváhejte nás kontaktovat, pokud potřebujete šroubky jiné délky či typu. Určitě je pro Vás dokážeme najít na prodejně či doobjednat.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.