Podložka Powerslide Trinity Stride Control Set (6ks)

Značka: Powerslide
Dostupnost Ihned k odeslání
235 Kč –14 % 200 Kč
Podložka Powerslide Trinity Stride Control Set (6ks)
Značka: Powerslide
desticky mezi ram a botu 520040 Powerslide TRINITY Stride Control
235 Kč –14 %

Sada zkosených plastových destiček Powerslide Stride pomáhá dorovnání postoje v brusli v případech, kdy samotný posun rámu do stran nestačí. Destičky se umísťuji mezi rám a botu. Použití je možné pro veškeré druhy a značky rámů, kterou jsou k brusli přišroubovány. Balení obsahuje 3 různé síly destiček po dvou kusech. Cena za 1 balení.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.