Lední brusle Playlife Classic Black

Značka: Powerslide
Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
1 659 Kč –5 % 1 569 Kč
Lední brusle Playlife Classic Black
Značka: Powerslide
Lední brusle Playlife Classic Black - EU (Velikost EU 39)
1 659 Kč –5 %
Lední brusle Playlife Classic v černém provedení jsou díky svým zoubkům určeny především pro začátky s krasobruslením. Pevná botička poskytuje spolehlivou oporu. Zavazování je řešeno pomocí klasických tkaniček. Kvalitní nůž z nerezové oceli je k botě přichycen deseti nýty. To vše v jednoduchém elegantním designu. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.