Lední nůž Powerslide Sabres 4

Značka: Powerslide

S/M:  pro rámy o délce 219, 231, 243, 255mm (jedná se o vzdálenost středu prvního a posledního kolečka)
L/XL: pro rámy o délce 275, 305mm (jedná se o vzdálenost středu prvního a posledního kolečka)

Varianta:
Dostupnost Září 2023 Září 2023 Zvolte variantu
759 Kč –7 % 699 Kč
Lední nůž Powerslide Sabres 4
Značka: Powerslide
Lední nůž Powerslide Sabres 4 - (Velikost S/M)
Akce
759 Kč –7 %

Jednoduchá přeměna z kolečkových na lední brusle. Tak přesně to umožňuje nový lední nůž Powerslide Sabres. Tento model je určen pro čtyřkolečkové rámy s 8mm šrouby (osami kol). Nůž se vyrábí se ve dvou velikostech pro různé délky rámů. Jeho velikost tedy vybírejte podle délky svého rámu, ne podle velikosti bruslí. Rozpis rámů, na které jednotlivé velikosti pasují, naleznete v popisu produktu pod sekcí s fotografiemi. V balení 1 pár včetně všech potřebných spacerů.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.