Nastavitelné lední brusle Playlife Blue Sky

Značka: Powerslide
Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
1 699 Kč –5 % 1 599 Kč
Nastavitelné lední brusle Playlife Blue Sky
Značka: Powerslide
Nastavitelné lední brusle Playlife Blue Sky - EU (Velikost EU 39-42)
1 699 Kč –5 %
Nastavitelné lední brusle Playlife Blue Sky ve světle modré barvě. Tyto brusle mají na podpatku umístěný jednoduchý systém nastavování velikosti, který funguje tak, že posouvá vnitřní část špičky. Vnější velikost brusle tak zůstává stejná a mění se pouze její vnitřní délka. Botička brusle je anatomicky tvarovaná a díky své tuhosti poskytuje spolehlivou oporu. Její vnější vrstvu tvoří chladu odolný vinyl a vnitřní pak polstrování, které zvyšuje pohodlí a drží nohu hezky v teple. Zavazování je řešeno pomocí klasických tkaniček. Kvalitní nůž z nerezové oceli je k botě přichycen deseti nýty. To vše v originálním vzhledu. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.