Kolečka Powerslide Nordic RoadRunner 150mm/85a (1ks)

Značka: Powerslide
Dostupnost U dodavatele
705 Kč –6 % 658 Kč
Kolečka Powerslide Nordic RoadRunner 150mm/85a (1ks)
Značka: Powerslide
480 kolecka powerslide nordic roadrunner 150mm 85a 1ks
705 Kč –6 %
Klasická inline kolečka pro rychlejší jízdu na asfaltovém povrchu s off-road rámy Powerslide. Kvalitní rychle jedoucí směs gumy. Rozměry 150mm 85a. Ke každému kolečku jsou přibaleny spacery pro použití v terénním podvozku. Cena za 1ks.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.