Kolečkové brusle Playlife Imperial Black White 110
Skelet: Powerslide Imperial s přídavkem sklolaminátu
Vnitřní bota: Playlife
Zavazování: Tkaničky, přezka klasická a páková
Rám: Powerslide Unity one piece Al, 3x125mm (255mm)
Kola: Playlife 110 mm/88A
Ložiska: WCD Freespin ABEC 9
Brzda: není součástí balení (odkaz na vhodnou brzdu)
Playlife Imperial Black White: Triskate klasika s velkými koly
Spolehlivé kolečkové brusle Playlife Imperial v černo-bílém provedení zvládnou jízdu městem i na stezce. Jsou osazeny spolehlivým hliníkovým rámem řady Unity o délce 255 mm, který pojme kolečka až 125 mm. Tři základní kolečka Playlife o průměru 110 mm a tvrdostí 88A s ložisky WCD Freespin ABEC 9. Jedná se o střední velikost koleček z kategorie triskate. Brusle si tak zachovávají nízké těžiště i skvělou ovladatelnost. Navíc si hravě poradí i s horším povrchem.
Výkon a ovladatelnost na 110 mm kolech
Díky velmi krátkému rámu jsou brusle i s takto velkými kolečky stále dobře ovladatelné a jízda na nich je komfortní. Při jízdě městem jednodušeji překonáte jeho klasické nástrahy (kostky, spáry...) a na stezce se můžete do bruslí pořádně opřít. Modely řady Imperial dělají radost lidem již více než deset let a představují tak skutečně prověřený produkt s velmi dobrým poměrem cena/výkon.
Komfortní liner a pevný skelet
Roky osvědčená a oblíbená bota řady Imperial poskytuje ve spojení s linerem Playlife příjemné pohodlí. Špička vnitřní botičky je z pružného neoprénu a přizpůsobí se noze jako ponožka. Anatomicky tvarovaná výstelka je vyrobena z paměťové pěny, která reaguje na zvýšenou lidskou teplotu při sportu a dotvaruje se přímo na nohu majitele. Pevný skelet (kompozit s 15 % sklolaminátu pro zvýšení pevnosti) brusle nabízí vysokou oporu během bruslení i provádění triků. Zároveň je také velmi odolný proti případnému poškození.
Tlumení, odvětrávání a servis
Otvory po stranách zlepšují odvětrávání a gumová vložka pod patou (shockabsorber) pomáhá tlumit případné dopady. Zapínání pomocí dvou přezek a plochých tkaniček výborně funguje a pevně drží nohu na svém místě. Brusle je možné osadit klasickou nastavitelnou Powerslide HABS brzdou nebo Powerslide Urban brzdou, které však nejsou součástí balení.
(Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)
| Kategorie: | FREESKATE BRUSLE |
|---|---|
| EAN: | 4040333548356 |
| ? Velikosti EU: | EU 41, EU 42 |
| ? Druh konstrukce: | Skeletové (Hardboot) |
| ? Uchycení rámu: | 165 mm |
| ? Konfigurace rámu: | 3 x 125 mm |
| ? Počet koleček: | 3 |
| ? Velikost koleček: | 110 mm |
| ? Tvrdost koleček: | 88A |
| ? Brzda: | Ano |
| ? Nastavitelnost rámu: | Nastavitelný |
| ? Barva: | Černá, Bílá |
| ? Určení: | Pánské, Dámské, Unisex |
| ? Délka rámu: | 255 mm |
| ? Disciplína a styl jízdy: | Rekreační fitness, Urban, Freeskate, Freestyle |
| ? Materiál rámu: | Hliník |
| ? Rockering: | Ne |
| ? Nosnost a tuhost skeletu (Hmotnost jezdce): | Zvýšená nosnost brusle (nad 100 kg) |
| ? Fit lineru: | Tlustý |
| ? Rychloupínání (BOA / ATOP / Lanko): | Ne |
| ? Shock Absorber (tlumení nárazů a vibrací): | Ano |
| ? Systém zapínání a fixace nohy: | Tkaničky, Horní přezka (Cuff buckle), Nártová přezka (45° buckle) |
| ? Šířka chodidla: | Úzké, Normální |
| ? Tepelná tvarovatelnost (Heat Molding): | Ne |
| ? Typ lineru (číslování Dual Fit vs. Single): | Dvouvelikostní (Dual Fit) |
| ? Vnitřní botička: | Vyjímatelný liner |
| ? Úroveň dovednosti: | Začátečník, Pokročilý, Expert / Závodník |
| ? Vhodný terén: | Hladký povrch, Hrubý asfalt/ Cyklostezky, Město / Dlažba |
| ? Bezpečnostní certifikace a normy (EN): | EN 13843 - Třída A (testováno 100 kg) |
| ? Možnost použití ledního nože: | Ano |
| ? Možnost použití ledního rámu: | Ne |
PLAYLIFE je značka ze skupiny Powerslide, která přináší bruslení opravdu všem. Zaměřuje se na dostupné modely s chytrým poměrem ceny a kvality, které jsou vhodné pro začátečníky i rekreační bruslaře. V nabídce najdete kolečkové i lední brusle – ideální do města (freeskate) i skateparku (aggressive).
U nás v obchodě najdete jen ty modely, které dávají smysl – jsou pohodlné, bezpečné a nabízejí skvělý zážitek z jízdy bez zbytečných kompromisů. V Inlinespecial pro vás vybíráme ty nejzajímavější kousky z kolekce Playlife, které představují férovou cestu, jak s bruslením začít nebo si ho užít bez vysokých investic.
Radost z bruslení za férovou cenu
Playlife využívá dlouholeté know-how mateřského Powerslide a přenáší ho do modelů přístupných široké veřejnosti. Ať už hledáte své první freestylové brusle nebo spolehlivé parťáky na zimní stadion, Playlife nabízí solidní základ, na který se můžete spolehnout.
Užijte si pohyb na kolech i nožích bez obav o svůj rozpočet. Pokud váháte, který model z naší nabídky bude nejlépe vyhovovat vašim začátkům, v Inlinespecial vám na základě našich zkušeností s touto značkou rádi pomůžeme vybrat ten správný kousek.
| Výrobní společnost : | Playlife (Powerslide Sportartikelvertriebs GmbH) |
|---|---|
| Adresa : | Esbachgraben 1, 95463 Bindlach, Germany |
| E-mail : | info@powerslide.de |
| Zástupce výrobce v EU : | Powerslide Sportartikelvertriebs GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Esbachgraben 1, 95463 Bindlach, Germany |
| E-mail zástupce v EU : | info@powerslide.de |




