Kolečkové brusle Powerslide Kaze 110 Trinity

Značka: Powerslide

Bota: Powerslide Kaze, skořepina s přídavkem sklolaminátu pro vyšší pevnost a paměťová pěna Recall fit (teplem tvarovatelná)
Zavazování: ploché voskované tkaničky a tři pásky na suchý zip
RámPowerslide Elite AL casted Trinity 3x110mm (243mm), EU 42+ (270mm)
KolaUndercover Raw 110mm/85a
LožiskaWCD Freespin Abec 9
Brzdanení součástí balení (brzda pro vel. max EU 43 zde), (brzda pro vel. EU 42+ zde)

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
9 179 Kč –25 % 6 830 Kč
Kolečkové brusle Powerslide Kaze 110 Trinity
Značka: Powerslide
Kolečkové brusle Powerslide Kaze 110 Trinity - EU (Velikost EU 46)
Výprodej Doprava zdarma
9 179 Kč –25 %

Kompletně přepracované kolečkové brusle Powerslide Kaze 110 Trinity jsou tu. Vnitřní skelet má nově několik upravených míst, které ho činí pohodlnějším a částečně flexibilnějším. Jazyk brusle je vyroben z nové patentované Myfit 3DAP pěny o 4 různých vrstvách pro maximální komfort. Takřka celý povrch brusle je pokryt umělou kůží což dodává jedinečný vzhled. Nové Trinity X, které umožňuje posun rámu do všech 4 stran ve větším rozsahu než dříve. Zabudovaná vnitřní botička je pevnou součástí brusle a dodává bruslím schopnost perfektní odezvy na jakýkoliv provedený pohyb. Díky kvalitní paměťové pěně jsou brusle pohodlné již od prvního obutí. Pěna navíc reaguje na zahřívání těla při sportu a v průběhu používání se dotvaruje přímo na nohu majitele. Zároveň je i samotný skelet brusle částečně tepelně tvarovatelný. Vysoce odolný materiál na špičce chrání brusli před odřením při pádech a prodlužuje tak její životnost. Zavazování pomocí plochých voskovaných tkaniček a tří pásků na suchý zip drží nohu spolehlivě na svém místě. Anatomicky tvarovaná skořepina ze speciálního kompozitního materiálu s přídavkem sklolaminátu je lehká, pevná a poskytuje vyšší stupeň opory než běžně používaný plast. Trinity rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). Toto revoluční řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability. Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou. Uchycení umožňuje i částečný posun rámu do všech 4 stran a tím možné doladění přímo dle vašich potřeb. Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu. Servis bruslí je tak extrémně jednoduchý, rychlý a stačí k němu jeden klíč. Brusle je možné osadit klasickou nastavitelnou Powerslide HABS brzdou, která však není součástí balení. Tento model je osazen lehkým litým rámem z hliníku, kvalitními kolečky Undercover Raw o průměru 110mm a tvrdosti 85a s ložisky WCD Freespin Abec 9. Jedná se o střední velikost koleček z kategorie triskate. Brusle si tak zachovávají nízké těžiště i dobrou ovladatelnost. Powerslide Kaze jsou pohodlné, spolehlivé a velmi dobře ovladatelné brusle do města i na stezku. Nechte se o jejich kvalitách přesvědčit již při první vyjížďce. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.