Chrániče kolen Ennui Shock sleeve

Značka: Ennui
Varianta:
Dostupnost Červenec 2024 Červenec 2024 Červenec 2024 Zvolte variantu
1 699 Kč –5 % 1 599 Kč
Chrániče kolen Ennui Shock sleeve
Značka: Ennui
Chrániče kolen Ennui Shock sleeve - (Velikost XXS/XS)
1 699 Kč –5 %
Skvělou funkčnost a maximální nenápadnost nabízí chrániče kolen Ennui Shock sleeve. Ochranná hmota je vyrobena z pokročilých polymerů, za běžných podmínek je měkká a flexibilní, při nárazu však hmota okamžitě ztvrdne a absorbuje energii nárazu. Oproti konkurenční G-form, tyto chrániče lépe pokrývají boční strany kolen a materiál nohavice je pevnější. Na horním vnitřním okraji je po celém obvodu silikonový proužek proti sklouzávání chrániče při pohybu. Tento model je vhodný pro nošení pod oblečením, protože ochranná hmota chrániče při pádu neklouže. Doporučeno prát ručně. Využijte možnosti pokroku a používejte funkční, nenápadné a pohyb neomezující chrániče. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Značka ENNUI byla založena v roce 2012 ve Španělsku s cílem nabídnout tu nejlepší ochranu pro všechny nemotorové "městské" sporty v podobě pohodlných, odolných a stylových chráničů. 

Pro zajištění nejvyšší kvality spolupracuje Ennui  s mnoha významnými sportovci v různých oborech, kteří výrobky testují a poskytují zpětnou vazbu. Značka Ennui je oblíbená mezi sportovci, kteří chtějí kvalitní ochranu a zároveň stylový vzhled.