Ponožky Powerslide MY FIT Skating Pro Socks

Značka: Powerslide
Varianta:
Dostupnost Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání Zvolte variantu
510 Kč –10 % 459 Kč
Ponožky Powerslide MY FIT Skating Pro Socks
Značka: Powerslide
Ponožky Powerslide MY FIT Skating Pro Socks - EU (Velikost EU 43-46)
Doporučujeme
510 Kč –10 %
Ponožky Powerslide My fit Skating Pro jsou navrženy pro maximální komfort i během toho nejnáročnějšího bruslení. Vylepšené zóny proti oděru jsou umístěny na místech, která jsou v bruslích nejvíce namáhána a poskytují tak nohám extra ochranu. Zvyšují tedy nejen tvé pohodlí, ale i výkon. Materiál: 80% bavlna, 20% nylon. V balení 1 pár.

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.