Kolečkové brusle Powerslide HC Evo Pro 110 Trinity

Značka: Powerslide

Skelet: karbon s integrovanou vložkou (teplem tvarovatelné) 
Vnitřní bota: je pevnou součástí boty (teplem tvarovatelné)
Zavazování: ploché tkaničky, přezka páková a klasická + pásek na suchý zip
Rám
Powerslide Nova Aluminium CNC 3x110mm (260mm)
KolaUndercover Raw 110mm/85a
LožiskaWCD Freespin Abec 9
Brzdanení součástí balení (odkaz na vhodnou brzdu)

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
16 299 Kč –15 % 13 740 Kč
Kolečkové brusle Powerslide HC Evo Pro 110 Trinity
Značka: Powerslide
908449 Powerslide PS Urban HC Evo Pro 110 2023 inline brusle luxusni karbonove bile 3x110mm trikoleckove trinity
Doprava zdarma
16 299 Kč –15 %

Luxusní černo bílé tříkolečkové brusle Powerslide HC EVO Pro 110. Tyto krásky složené z dílů prémiové kvality jsou určeny pro ty nejnáročnější freeskate a fitness jezdce, kteří touží po skvělém pohodlí, maximálním výkonu a dlouhé životnosti. Lehoučká karbonová bota je anatomicky tvarovaná a poskytuje vysokou oporu při zachování své minimální hmotnosti. Karbonové brusle nejvíce vynikají svým skvělým přenosem energie i výborným "cítěním" jízdy a všeho, co se pod botou děje. To vše díky vysoké pevnosti a tuhosti karbonové skořepiny. Zabudovaná vnitřní botička je pevnou součástí brusle a dodává bruslím schopnost perfektní odezvy na jakýkoliv provedený pohyb. Díky kvalitní paměťové pěně jsou brusle pohodlné již od prvního obutí. Pěna navíc reaguje na zahřívání těla při sportu a v průběhu používání se dotvarovává přímo na nohu majitele. Tvarování celé brusle je možné provést tepelně. Nadstandardní kvalita použitých materiálů zaručuje vysokou odolnost brusle. Dvě přezky v kombinaci s plochými tkaničkami a páskem na suchý zip perfektně fixují nohu uvnitř brusle. Výměnný slider na boku chrání brusli proti poškození při pádu. Trinity rám je uchycen místo dvěma klasickými, rovnou třemi šrouby (jeden pod patou, dva pod špičkou). Toto revoluční řešení umožňuje maximální přiblížení koleček k botě, snížení těžiště a zvýšení stability. Navíc tento systém spolehlivěji tlumí vibrace vyvolané jízdou, lépe přenáší sílu odrazu a poskytuje více kontroly nad jízdou samotnou. Uchycení umožňuje i částečný posun rámu do všech 4 stran a tím možné doladění přímo dle svých potřeb. Osy kol se z jedné strany šroubují přímo do těla rámu. Servis bruslí je tak extrémně jednoduchý, rychlý a stačí k němu jeden klíč. Brusle je možné osadit brzdou Powerslide Urban ve. L, která však není součástí balení. Osazeno hliníkovým rámem Powerslide Nova (260 mm), který je vyráběn na CNC z jednoho kusu hliníku, díky čemuž je nejen lehký, ale také velmi pevný a odolný. Výborná kolečka Undercover Raw 110mm/85a vynikají svou vysokou rychlostí a delší životností + spolehlivá ložiska Wicked Freespin Abec 9. Jedná se o střední velikost koleček z kategorie triskate. Brusle si tak zachovávají nízké těžiště i dobrou ovladatelnost pro jízdu městem či na stezce. Tento model je svými jedinečnými vlastnostmi a kvalitou použitých dílů skutečnou špičkou pro freeskate i fitness ježdění. Vyzkoušejte tento luxus na třech kolech, stojí totiž za to! (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.