Rukavice Powerslide Race Pro Glove

Značka: Powerslide
Varianta:
Dostupnost Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání Ihned k odeslání Zvolte variantu
629 Kč –4 % 599 Kč
Rukavice Powerslide Race Pro Glove
Značka: Powerslide
PR10339BI25669 903315 39071 Race Pro Glove IMD
Novinka
629 Kč –4 %

Elastické rukavice Powerslide Race Pro Glove ze závodní řady chráničů. Odepínací (na suchý zip) plastový chránič dlaně a praktická očka pro snadnější sundavání. Balení obsahuje i jeden pár chráničů z PU kůže, kterými je možné nahradit plastové chrániče na dlani. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.

 

Podobné produkty

Rukavice Ennui Carrera - (Velikost XL)
Rukavice Ennui Carrera
Ihned k odeslání
od 599 Kč
629 Kč (–4 %)
920001_M