Helma Ennui Elite Red

Značka: Ennui
Dostupnost Ihned k odeslání
1 699 Kč –11 % 1 499 Kč
Helma Ennui Elite Red
Značka: Ennui
1059 1 helma ennui elite red
1 699 Kč –11 %
Pojem nejlehčí helma získává s novou červenou přilbou Ennui Elite Red o váze pouhých 245g úplně jiný rozměr! Tři roky dlouhý vývoj se skutečně vyplatil. Tato helma se od všech ostatních liší způsobem výroby, vnitřní výplní i nárazy pohlcující vnější vrstvou. Přilba má velmi tenké stěny a díky svému tvaru i možnosti úprav vnitřní výstelky skvěle sedí takřka každému. Navíc na hlavě nepůsobí jako "hrnec", ale krásně kopíruje tvar hlavy. Takže helma, která vážně sluší! Klasické zapínání pod bradou a praktické dotahovací kolečko v zadní části. Lesklé barevné provedení. Velikost 54-59cm. Balení obsahuje přídavnou vložku s kšiltem a sadu různě silných vnitřních výstelek (na suchý zip) pro doladění správné velikosti. Helma je certifikována pro používání během nemotorových kolečkových sportů (brusle, skateboard, koloběžka, kolo atd.) Doporučujeme všemi kolečky!

Značka ENNUI byla založena v roce 2012 ve Španělsku s cílem nabídnout tu nejlepší ochranu pro všechny nemotorové "městské" sporty v podobě pohodlných, odolných a stylových chráničů. 

Pro zajištění nejvyšší kvality spolupracuje Ennui  s mnoha významnými sportovci v různých oborech, kteří výrobky testují a poskytují zpětnou vazbu. Značka Ennui je oblíbená mezi sportovci, kteří chtějí kvalitní ochranu a zároveň stylový vzhled.