Chrániče kolen Ennui Shock sleeve Pro

Značka: Ennui
Varianta:
Dostupnost Ihned k odeslání Březen 2024 Březen 2024 Zvolte variantu
2 295 Kč –4 % 2 195 Kč
Chrániče kolen Ennui Shock sleeve Pro
Značka: Ennui
Chrániče kolen Ennui Shock sleeve Pro - (Velikost XXS/XS)
Akce Doprava zdarma
2 295 Kč –4 %
Skvělou funkčnost a maximální nenápadnost nabízí chrániče kolen Ennui Shock sleeve Pro. Ochranná hmota je vyrobena z pokročilých polymerů, za běžných podmínek je měkká a flexibilní, při nárazu však hmota okamžitě ztvrdne a absorbuje energii nárazu. U tohoto modelu je navíc pokryta vrstvou kevlaru, který je velmi odolný proti prodření a při pádu klouže. Oproti konkurenční G-form, tyto chrániče lépe pokrývají boční strany kolen a materiál nohavice je pevnější. Na horním vnitřním okraji je po celém obvodu silikonový proužek proti sklouzávání chrániče při pohybu. Doporučeno prát ručně. Využijte možnosti pokroku a používejte funkční, nenápadné a pohyb neomezující chrániče. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Značka ENNUI byla založena v roce 2012 ve Španělsku s cílem nabídnout tu nejlepší ochranu pro všechny nemotorové "městské" sporty v podobě pohodlných, odolných a stylových chráničů. 

Pro zajištění nejvyšší kvality spolupracuje Ennui  s mnoha významnými sportovci v různých oborech, kteří výrobky testují a poskytují zpětnou vazbu. Značka Ennui je oblíbená mezi sportovci, kteří chtějí kvalitní ochranu a zároveň stylový vzhled.