Kolečkové brusle Powerslide One Zoom Black 100

Značka: Powerslide

Skelet: Powerslide Zoom s přídavkem sklolaminátu
Vnitřní bota: Powerslide Basic dual fit
Zavazování: Ploché tkaničky, přezka a pásek na suchý zip
Rám: Powerslide stamped 3x100mm 9,1" Aluminium, 231mm
Kola: Powerslide One 100mm/85a
Ložiska: WCD Freespin Abec 7
Brzdanení součástí balení (odkaz na vhodnou brzdu)
Hmotnost: 1315g (vel. 41-42)

Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
3 999 Kč –15 % 3 389 Kč
Kolečkové brusle Powerslide One Zoom Black 100
Značka: Powerslide
Kolečkové brusle Powerslide One Zoom Black 100 - EU (Velikost EU 37-38)
Doprava zdarma
3 999 Kč –15 %

Kolečkové Brusle Powerslide One Zoom Black 100 představují levnější variantu této řady. Hlavním rozdílem je zde napevno přinýtovaný hliníkový rám. Toto uchycení tedy neumožňuje doladění pozice rámu, ale zároveň dělá brusli o více jak 300g lehčí. Pevný skelet (kompozit s 15% sklolaminátu pro zvýšení pevnosti) brusle nabízí vysokou oporu během bruslení i provádění triků. Zároveň je také velmi odolný proti případnému poškození. Anatomicky tvarovaná vnitřní botička (liner) Powerslide Basic je pohodlná již od prvního obutí. Zapínání pomocí přezky, pásku na suchý zip a plochých tkaniček spolehlivě funguje a pevně drží nohu na svém místě. Brusle jsou osazeny hliníkovým rámem o délce 231mm. Třemi kolečky Powerslide One o průměru 100mm a tvrdosti 85a s ložisky WCD Abec 7 Freespin. Jedná se o nejmenší velikost koleček z kategorie triskate. Brusle si tak zachovávají velmi nízké těžiště i skvělou ovladatelnost. Při jízdě městem s nimi snadněji překonáte jeho klasické nástrahy (kostky, spáry...) a na stezce se můžete do bruslí pořádně opřít. Jednoduše řečeno: Tyto brusle Vás spolehlivě povezou všude a je jen na Vás, kam až si s nimi troufnete. Brusle je možné osadit Powerslide Urban brzdou vel. L, ta však není součástí balení. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.