Kolečkové brusle Powerslide Zoom Baby Blue 80

Značka: Powerslide
Skelet: Powerslide Zoom s přídavkem sklolaminátu
Vnitřní bota: Powerslide Basic dual fit
Zavazování: Ploché tkaničky a přezka
Rám: Powerslide stamped 4x80mm 9,6" Aluminium, 243mm
Kola: Powerslide Hurricane 80mm/85a
Ložiska: WCD Abec 7
Brzda: není součástí balení (odkaz na vhodnou brzdu)
Hmotnost: 1260g (vel. 41-42)
Varianta:
Dostupnost U dodavatele U dodavatele U dodavatele Zvolte variantu
3 799 Kč –21 % 2 999 Kč
Kolečkové brusle Powerslide Zoom Baby Blue 80
Značka: Powerslide
Kolečkové brusle Powerslide Zoom Baby Blue 80 - EU (Velikost EU 41-42)
Doprava zdarma
3 799 Kč –21 %

Mentolové kolečkové brusle Powerslide Zoom Baby Blue 80 představují levnější variantu této řady. Hlavním rozdílem je zde napevno přinýtovaný hliníkový rám. Toto uchycení tedy neumožňuje doladění pozice rámu, ale zároveň dělá brusli o více jak 300g lehčí. Pevný skelet (kompozit s 15% sklolaminátu pro zvýšení pevnosti) brusle nabízí vysokou oporu během bruslení i provádění triků. Zároveň je také velmi odolný proti případnému poškození. Anatomicky tvarovaná vnitřní botička (liner) Powerslide Basic je pohodlná již od prvního obutí. Zapínání pomocí přezky a plochých tkaniček spolehlivě funguje a pevně drží nohu na svém místě. Brusle jsou osazeny hliníkovým rámem o délce 243mm. Čtyřmi kolečky Powerslide Hurricane o průměru 80mm a tvrdosti 85a s ložisky WCD Abec 7. Podvozek 4x80 představuje naprostou freeskate klasiku vhodnou pro freestyle i urban ježdění s velmi nízkým těžištěm i skvělou ovladatelností. Brusle je možné osadit Powerslide Urban brzdou vel. S, ta však není součástí balení. (Pro výběr správné velikosti použijte tabulku velikostí, která je umístěna mezi obrázky produktu.)

Powerslide je německá značka, kterou založil v roce 1994 bruslař Matthias Knoll s cílem vyrábět vysoce kvalitní produkty. Nyní pod touto značkou naleznete širokou škálu všech typů bruslí, přizpůsobené jak druhu bruslení, tak úrovní jezdce. Na své si tak přijdou začátečníci, pokročilý i závodníci a bez ohledu na to, ať se jedná o Fitness, Race, Urban, Aggressive, SUV... Díky lásce k bruslím jak majitele tak zaměstnanců je široká škála bruslí, komponentů či vybavení testována a neustále zlepšována. Powerslide je bezpochyby lídrem v oblasti inovací a tak nabízí zákazníkům nejlepší možné výrobky.

Značka se též zabývá udržitelností a stále zlepšuje své postupy tak, aby byly k přírodě a životnímu prostředí co nejšetrnější. Od produktového designu, materiálů až po samotné balení výrobků.

Produkty Powerslide spojují výkon, pohodlí, kvalitu a to vše za skvělou cenu.